DRAGON štvorcový sprchovací kút 800x800mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4280
DRAGON štvorcový sprchovací kút 800x800mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4280
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4280GD4280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 385 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 76.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902611 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 800x800mm, matné sklo, pravé GT5680-80MR-CH
expedícia do 8 dní677,96 €
Pri platbe vopred iba 626,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-B
expedícia do 8 dní859,60 €
Pri platbe vopred iba 794,00 €
ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 800x800 mm, R varianta GQ1380RCGQ5680C
expedícia do 8 dní1 561,87 €
Pri platbe vopred iba 1 443,00 €


