DRAGON štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant, rohový vstup GD4290GD4290
DRAGON štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant, rohový vstup GD4290GD4290
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4290GD4290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 450 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 84.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902628 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm, biela 43511
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DRAGON BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup GD4290B-01
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, číre sklo GS2190GS2190
expedícia do 8 dní485,55 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-90CL-CH
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €


