DREAMART nástenná sprchová batéria, chróm DA011
DREAMART nástenná sprchová batéria, chróm DA011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DA011 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DREAMART |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863059 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar


