DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DA042 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DREAMART |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863073 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Držiak sprchy okrúhly stredový, pevný, s vyústením, chróm 1205-09
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Podobný tovar
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm BB042
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Roma Duo sklopná sprchová kabína 80 x 70 cm, priehľadná, zlatá - 854-080-070-50-00-02
expedícia do 10 dní372,44 €
Mexen Roma sklopná sprchová kabína 70 x 80 cm, priehľadná, čierna - 854-070-080-70-00
expedícia do 10 dní312,09 €
Sprchovací kút Mexen Lunar L ľavý výklopný 70 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834L-070-080-65-00-L
expedícia do 10 dní506,51 €


