DREAMART ručná sprcha, 230mm, chróm DOC148
DREAMART ručná sprcha, 230mm, chróm DOC148
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DOC148 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DREAMART |
| Priemer zátky | 85 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863097 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, chróm SAL0031
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/chróm DOC101
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €


