Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 86x50 cm, čierna GR7104
Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 86x50 cm, čierna GR7104
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR7104 |
- Priemer odpadu 40 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 86x18,5x50 cm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 500 mm |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 22.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889431 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
CORNELI stojanková drezová batéria, výška 300mm, čierna mat CE60/15
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Drezová nerez výpusť 6/4", s prepadom a ovládaním, čierna 155.122.6
expedícia do 8 dní51,82 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Mohlo by vás zaujímať
388,31 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
64,00 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041G
expedícia do 8 dní152,47 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

