Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", pre dvojdrez, vrátane pilety, DN40, biela
Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", pre dvojdrez, vrátane pilety, DN40, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-155.129.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost / ks | 0.5851 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120657 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
URBINO zátka na umývadlový sifón, Click Clack, čierna mat 58939
expedícia do 8 dní27,92 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
URBINO umývadlový sifón šetriaci miesto, click-clack, DN32mm, čierna mat 151.133.9 59457
expedícia do 8 dní51,02 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €

