Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", vrátane pilety, DN40, biela
Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", vrátane pilety, DN40, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-155.128.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost / ks | 0.5851 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120640 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", pre dvojdrez, vrátane pilety, DN40, biela
expedícia do 8 dní51,73 €
URBINO zátka na umývadlový sifón, Click Clack, čierna mat 58939
expedícia do 8 dní27,92 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
182,26 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €

