Drezový sifón šetriaci miesto s odbočkou 1"1/2, DN40, biela 155.125.0
Drezový sifón šetriaci miesto s odbočkou 1"1/2, DN40, biela 155.125.0
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-155.125.0 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Veľkosť závitu | 6/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907319 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Drezová nerez výpusť 1'1/2, zátka s uchom 155.120.0
expedícia do 8 dní3,31 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Podobný tovar
21,99 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Drezový sifón šetriaci miesto, 2x odbočka, nerez výpusť so zátkou, 6/4" DN40, biela 155.124.0
expedícia do 8 dní20,07 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
20,84 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drezový sifón s odbočkou 1"1/2, výškovo a dĺžkovo nastaviteľný, DN40, biela 155.132.0
expedícia do 8 dní21,96 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
FLEXY drezový sifón flexibilný 1"1/2, odpad 40 mm, biela 155.183.0
expedícia do 8 dní10,77 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €

