Držiak pre sprchovú tyč 23mm, ABS/zlato mat NDSZ139GB
Držiak pre sprchovú tyč 23mm, ABS/zlato mat NDSZ139GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NDSZ139GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | ABS |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Hmotnost / ks | 0.0290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935251 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 160 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2-160-110-55-00
expedícia do 10 dní574,26 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 160 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8C2-160-110-70-70-P
expedícia do 10 dní586,04 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 160 x 110 cm, priehľadný, biely - 8C2-160-110-20-00
expedícia do 10 dní550,70 €

