Držiak sprchy, hranatý, pevný, chróm AQ586
Držiak sprchy, hranatý, pevný, chróm AQ586
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AQ586 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 44 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816925 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
676,44 €
Pri platbe vopred iba 623,00 €
488,93 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
TEKA Vstavaná mikrovlnná rúra ML 825 TFL BX Čierna/nerez
expedícia do 14 dní397,75 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €

