Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, chróm AQ591
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, chróm AQ591
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AQ591 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 71 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816932 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dníPOWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, chróm SG303
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

