Držiak sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
Držiak sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-14GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 32 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.1300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913936067 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-085-202-04-70-070
expedícia do 10 dní441,72 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-085-202-04-65-070
expedícia do 10 dní471,17 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-085-104-01-00
expedícia do 10 dní253,25 €

