Držiak sprchy, pevný, s vyústením, biela mat SG403BI
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, biela mat SG403BI
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG403BI |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928772 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX sprchová hadica, 150 cm, biela mat FLE10BI
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Podobný tovar
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, biela mat SG203BI
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, chróm AQ591
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Držiak sprchy okrúhly stredový, pevný, s vyústením, chróm 1205-09
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

