Držiak sprchy, pevný, s vyústením, chróm SG403
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, chróm SG403
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG403 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928758 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar Posuvná sprchová zástena 90 x 200 cm, 8 mm matná, kartáčovaná meď - 871-090-000-33-65
expedícia do 10 dní279,78 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-085-104-60-00
expedícia do 10 dní276,81 €
Polkruhový sprchovací kút Mexen Lunar, pravý, výklopný, 100 x 80 cm, priehľadný, ružové zlato - 833-100P-080L-60-00
expedícia do 10 dní565,40 €

