Držiak sprchy s vyústením, polička, chróm AQ587
Držiak sprchy s vyústením, polička, chróm AQ587
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AQ587 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 240 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnost / ks | 1.1750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928246 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
DANIELA ručná sprcha, 200mm, mosadz/chróm 1204-13
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy hranatý, otočný s vyústením, chróm SG363
expedícia do 8 dní39,85 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
Držiak sprchy hranatý, otočný, s vyústením, chróm SG301
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, zlato SG203OR
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


