DUCK detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne, zelená 366411
DUCK detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne, zelená 366411
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-366411 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 43,5x15,4x34,3 cm |
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 154 mm |
| Hloubka | 343 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Plast |
| Nosnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 0.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965715 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
DUCK detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne, ružová 366413
expedícia do 8 dní11,40 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
DUCK detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne, šedá 366410
expedícia do 8 dní11,40 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
DUCK detské protišmykové stúpadlo do kúpeľne, modrá 366412
expedícia do 8 dní11,40 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F Duo skladací pravý 95 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8A6-095L-100P-50-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravým pántom 95 x 100 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-095-100-01-00-P
expedícia do 10 dní429,94 €
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 95 x 100 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2L-095-100-95-00
expedícia do 10 dní491,80 €

