DUNA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, nerez DU015
DUNA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, nerez DU015
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DU015 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 469 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Otočné ramienko, Výsuvná hubica |
| Hmotnosť / ks | 1.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913858048 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | nerez |
Doporučujeme přikoupit
MINIMAL rohový ventil s rozetou, 1/2'x 3/8' pre studenú vodu, nerez MI058S
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Podobný tovar
RHAPSODY PROFESSIONAL stojanková drezová batéria so sprškou, chróm 5547
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MIKELA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, gun metal 1106-30GM
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
MOOVAN stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm FF125
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €

