Dvojháčik, bronz 10087
Dvojháčik, bronz 10087
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-10087 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 46x30x24 mm |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Zliatina |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0130 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864230 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat štíhla obdĺžniková sprchová vanička 110 x 100 cm, čierna, zlatý sifón 40701011G
expedícia do 10 dní159,32 €
Mexen HUGO Sprchová vanička SMC, obdĺžniková, 100x110x2, 6 cm, biela 42101011
expedícia do 10 dní203,41 €
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x100cm, čierna mat 84312.21
expedícia do 8 dní479,00 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €


