EASY BLACK sprchové dvere otočné 760-900mm, sklo Brick
EASY BLACK sprchové dvere otočné 760-900mm, sklo Brick
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1638B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 760 mm |
| Instalační šířka do | 900 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973819 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Otočný |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 710x122x65 mm 73721B
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, pravé ZL4815R-03
expedícia do 8 dní416,07 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
ZOOM BLACK sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé ZL4815BL-01
expedícia do 8 dní530,70 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 800mm, číre sklo ZL1780
expedícia do 8 dní393,03 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €


