EASY BLACK sprchové dvere otočné 880-1020mm, číre sklo
EASY BLACK sprchové dvere otočné 880-1020mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1715B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 880 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973772 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Otočný |
Doporučujeme přikoupit
EASY BLACK bočná stena 900mm, číre sklo 55490
expedícia do 8 dní178,08 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
EASY BLACK bočná stena 800mm, číre sklo 55489
expedícia do 8 dní164,86 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 900 mm, číre sklo TL5290
expedícia do 8 dní345,68 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290
expedícia do 8 dní389,38 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 880-900mm, výška 2000mm, číre sklo AL1590C
expedícia do 8 dní382,11 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €


