EASY BLACK sprchové dvere otočné 880-1020mm, sklo Brick
EASY BLACK sprchové dvere otočné 880-1020mm, sklo Brick
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1738B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 880 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973826 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73731B
expedícia do 8 dní116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm 3861
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
RAV SLEZÁK MORAVA Batéria sprchová s hlavovou a ručnou sprchou - čierna matná MK181.5/7CMAT
expedícia do 8 dní308,89 €
Mereo Retro Viktória sprchová batéria nástenná 100 mm bez príslušenstva M-CBL601A03
expedícia do 8 dní38,70 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


