EASY BLACK štvrťkruhová sprchová zástena 800x800mm, L/R, číre sklo
EASY BLACK štvrťkruhová sprchová zástena 800x800mm, L/R, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL2515B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 470 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973659 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 710x122x65 mm 73721B
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm, R550
expedícia do 8 dní300,51 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 400 mm, bočné pripojenie, 710 W, antracit W421-090-040-66
na objednávku119,67 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1954 W, čierny - W421-090-110-70
na objednávku247,25 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 600 mm, bočné pripojenie, 1066 W, čierny - W421-090-060-70
na objednávku150,22 €


