EASY LINE bočná stena 1000mm, sklo BRICK EL3438
EASY LINE bočná stena 1000mm, sklo BRICK EL3438
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL3438 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877735 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
EASY LINE sprchové dvere otočné 880-1020mm, sklo BRICK EL1738
expedícia do 8 dní305,61 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-06
expedícia do 8 dní398,37 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm ES1010-07
expedícia do 8 dní323,10 €
Pri platbe vopred iba 299,00 €
211,17 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €


