EASY LINE obdĺžniková sprchová zástena 900x800mm, číre sklo EL5315
EASY LINE obdĺžniková sprchová zástena 900x800mm, číre sklo EL5315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL5315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 440 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 51.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844027 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VARESA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 90x80x4cm, biela 71606
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
369,73 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 800-900x800mm, dvere, L/P, číre sklo EL1615EL3215EL3215
expedícia do 8 dní661,63 €
Pri platbe vopred iba 611,00 €
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní482,07 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
788,98 €
Pri platbe vopred iba 731,00 €


