Easy Line obdĺžniková zástena 1000x800mm, číre sklo EL1015EL3215
Easy Line obdĺžniková zástena 1000x800mm, číre sklo EL1015EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1015EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899676 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm GS10080
expedícia do 8 dní282,47 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní506,39 €
Pri platbe vopred iba 468,00 €
EASY LINE obdĺžniková sprchová zástena 900x800mm, číre sklo EL5315
expedícia do 8 dní411,24 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
773,82 €
Pri platbe vopred iba 715,00 €


