Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant EL1115EL3115
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant EL1115EL3115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1115EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 110x70 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900112 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Mist 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 8A9-130-002-65-00-L
expedícia do 10 dní229,88 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 897-130-100-50-00-L
expedícia do 10 dní282,93 €
Vaňová zástena Mexen Mist s 2 krídlami 140 x 150 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 8A9-140-011-55-00
expedícia do 10 dní185,70 €


