Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3338
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3338
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1138EL3338 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904516 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 72938
expedícia do 8 dní444,03 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
Mohlo by vás zaujímať


