Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant, brick sklo EL1238EL3238
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant, brick sklo EL1238EL3238
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1238EL3238 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904547 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x3, 5cm HI12080
expedícia do 8 dní370,02 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
420,72 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €
Mohlo by vás zaujímať
843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní638,09 €
843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €


