Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant EL1215EL3215
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant EL1215EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1215EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900143 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
420,72 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €
370,02 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm GS12080
expedícia do 8 dní302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant ZL1311ZL3280
expedícia do 8 dní631,41 €
Pri platbe vopred iba 583,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x700mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní447,34 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800 mm, Ľ/P variant AL4212BAL5912B
expedícia do 8 dní878,01 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €


