Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant, brick sklo EL1238EL3338
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant, brick sklo EL1238EL3338
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1238EL3338 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904554 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
expedícia do 8 dní
17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
415,94 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 71603
expedícia do 8 dní473,17 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900 mm, Ľ/P variant AL3012BAL6012B
expedícia do 8 dní812,02 €
Pri platbe vopred iba 750,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900 mm, L/P variant, číre sklo RL1215RL3315
na objednávku850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x900mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3338EL3338
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €


