Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant EL1215EL3315
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant EL1215EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1215EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900167 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 49511
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm GS12090
expedícia do 8 dní322,11 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní654,58 €
846,74 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
Easy Line obdĺžniková zástena 1000x800mm, číre sklo EL1015EL3215
expedícia do 8 dní457,77 €
Pri platbe vopred iba 423,00 €


