Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant EL1315EL3315
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant EL1315EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1315EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 530 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901867 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x90x3, 5cm HI13090
expedícia do 8 dní441,04 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm L/P variant EL1415EL3215
expedícia do 8 dní513,33 €
Pri platbe vopred iba 474,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900-1000x1000mm, dvere, L/P, číre sklo EL1715EL3415EL3415
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, okrúhle pojazdy TL1070-5005
expedícia do 8 dní627,61 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €


