Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm L/P variant EL1415EL3315
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm L/P variant EL1415EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1415EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 140x90 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901898 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x90x3, 5cm HI14090
expedícia do 8 dní488,62 €
Pri platbe vopred iba 456,00 €
458,59 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA keramické umývadlo Slim oblé 62x48cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 88279111
na objednávku351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
TWIG umývadlo 60x47 cm, liaty mramor, biela TW060
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


