Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant EL1515EL3415
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant EL1515EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1515EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 150x100 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 630 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 76.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901829 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x100x3, 5cm HI150100
expedícia do 8 dní632,66 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm, hranaté pojazdy TL1410-5002
expedícia do 8 dní749,16 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant ZL1312ZL3290
expedícia do 8 dní662,67 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1615RL3215
expedícia do 8 dní971,79 €
Pri platbe vopred iba 898,00 €


