Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm L/P variant EL1515EL3115
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm L/P variant EL1515EL3115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1515EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 150x70 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 630 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901904 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Avento Frame AVF4WE 600x1210 Biela štruktúra AVF4WE
expedícia do 7 dní533,01 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €
315,69 €
Pri platbe vopred iba 299,00 €
99,56 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €


