Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant, brick sklo
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant, brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1638EL3438 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904608 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF21 radiátor 500x2000, bočné pripojenie, 2016 W, biely W421F-050-200-00
expedícia do 10 dní275,09 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF21 500x900, boč. príp., 907 W, antracit W421F-050-090-66
na objednávku205,95 €


