Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x700mm L/P variant EL1715EL3115
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x700mm L/P variant EL1715EL3115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1715EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x70x4cm, hladká HS9070
expedícia do 8 dní259,35 €
Pri platbe vopred iba 242,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x70x4cm, biela 44511
expedícia do 8 dní282,30 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x70x4cm, biela 71565
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm, hranaté pojazdy TL1610-5002
expedícia do 8 dní783,55 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm, rohový vstup ZL4715L-04
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
680,04 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €


