EASY LINE sprchovací kút 800-900x1000mm, pivot dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1638EL3438EL3438
EASY LINE sprchovací kút 800-900x1000mm, pivot dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1638EL3438EL3438
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1638EL3438EL3438 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY LINE |
| Rozměr | 80x100 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 92.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905605 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria SAT Fusion so sprchovacím setom 150 mm čierna matná SATBSFU268CPCBRSET
expedícia do 4 dní210,72 €


