EASY LINE sprchovací kút 800-900x700mm, pivot dvere, Ľ/P, sklo Brick EL1638EL3138EL3138
EASY LINE sprchovací kút 800-900x700mm, pivot dvere, Ľ/P, sklo Brick EL1638EL3138EL3138
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1638EL3138EL3138 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY LINE |
| Rozměr | 80x70 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 74.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905575 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Pivotový |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1100x800mm, L/P variant, Brick sklo EL1138EL3238EL3238
expedícia do 8 dní731,10 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x800mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3215EL3215
expedícia do 8 dní751,94 €
Pri platbe vopred iba 695,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3315EL3315
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €


