EASY LINE sprchovací kút 800-900x800mm, pivot dvere, Ľ/P, sklo Brick EL1638EL3238EL3238
EASY LINE sprchovací kút 800-900x800mm, pivot dvere, Ľ/P, sklo Brick EL1638EL3238EL3238
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1638EL3238EL3238 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY LINE |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | BRICK sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 80.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905582 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Pivotový |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3415EL3415
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 800x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1980EL3415EL3415
expedícia do 8 dní755,42 €
Pri platbe vopred iba 698,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3415EL3415
expedícia do 8 dní800,56 €
Pri platbe vopred iba 740,00 €


