EASY LINE sprchovací kút 900-1000x700mm, pivot dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1738EL3138EL3138
EASY LINE sprchovací kút 900-1000x700mm, pivot dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1738EL3138EL3138
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1738EL3138EL3138 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY LINE |
| Rozměr | 90x70 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 77.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905612 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x700, spod. príp., 318 W, biela W611F-030-070-00
expedícia do 10 dní113,16 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, čierne W611F-030-130-70
na objednávku212,17 €


