EASY LINE sprchovací kút 900-1000x800mm, pivot dvere, L/P, číre sklo EL1715EL3215EL3215
EASY LINE sprchovací kút 900-1000x800mm, pivot dvere, L/P, číre sklo EL1715EL3215EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1715EL3215EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY LINE |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905469 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Pivotový |
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 700x800mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1970EL3215EL3215
expedícia do 8 dní689,42 €
Pri platbe vopred iba 637,00 €
EASY LINE sprchovací kút 900-1000x700mm, pivot dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1738EL3138EL3138
expedícia do 8 dní685,95 €
Pri platbe vopred iba 634,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x700mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3115EL3115
expedícia do 8 dní668,58 €
Pri platbe vopred iba 618,00 €


