EASY LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo EL1015
EASY LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo EL1015
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 975 mm |
| Inštalačná šírka do | 1015 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 30.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829284 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Závesný háčik na sprchovú zástenu Swiss Aqua Technologies, čierny plast SATWIHACEKPLASTC
expedícia do 4 dní8,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €


