EASY LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo EL1215
EASY LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo EL1215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1175 mm |
| Inštalačná šírka do | 1215 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 36.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829307 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3, 5cm HI12090
expedícia do 8 dní415,94 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
494,66 €
Pri platbe vopred iba 458,00 €
494,66 €
Pri platbe vopred iba 458,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312B
expedícia do 8 dní593,38 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €


