EASY LINE štvorcová sprchová zástena 800x800mm, číre sklo EL5215
EASY LINE štvorcová sprchová zástena 800x800mm, číre sklo EL5215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL5215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 48.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829260 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Vernis Blend na stenu s termostatickou batériou chróm 26089000
expedícia do 4 dní414,76 €
Rea Sprchový set-vaňový s termostatom Lungo Black REA-P4113
expedícia do 12 dní245,78 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Mexen Carl prisadený sprchový set s dažďovou sprchou a termostatickou sprchovou batériou Kai, čierna - 77100240-70
expedícia do 10 dní115,94 €


