EASY LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo EL5115
EASY LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo EL5115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL5115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829277 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm, biela 43511
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
32,67 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
FACTOR nástenná sprchová batéria, chróm FC411
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €


