EASY LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, sklo BRICK EL5138
EASY LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, sklo BRICK EL5138
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL5138 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877698 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 2800 mm, bočné pripojenie, 1369 W, biely - W411-030-280-00
na objednávku135,79 €


