Easy Line štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant EL1015EL3415
Easy Line štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant EL1015EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1015EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901775 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm L/P variant EL1415EL3215
expedícia do 8 dní513,33 €
Pri platbe vopred iba 474,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm L/P variant EL1515EL3115
expedícia do 8 dní509,86 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000 mm, Ľ/P variant AL4012BAL6112B
expedícia do 8 dní843,28 €
Pri platbe vopred iba 779,00 €


