EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3415EL3415
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3415EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1990EL3415EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 550 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 92.0000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905360 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Skládací |
Príslušenstvo
201,40 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, okrúhle pojazdy TL1090-5005
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní746,03 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
expedícia do 8 dní617,52 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €


